Strona główna » Aktualności » SigSauer Day w Krakowie

SigSauer Day w Krakowie

edit

Chociaż ten znaczek zna większość strzelców to nie każdy miał możliwość osobiście przekonać się o skuteczności produktów tego producenta. Dzięki współpracy z firmą  oraz dystrybutorem SigSauer w Polsce firmąstowarzyszenie KOCHAMBRON stworzyło możliwość osobistego przekonania się czym marka SigSauer może się poszczycić. 

23-04-2017 na strzelnicy Pasternik w Krakowie mimo zmiennej aury na wielu zainteresowanych czekały gotowe do przetestowania najnowsze konstrukcje SigSauer.  Impreza miała charakter otwarty i dostępna była dla osób spoza stowarzyszenia. Frekwencja była spora a świetnie przygotowani przedstawiciele dystrybutora odpowiadali na pytania uczestników.

Zaprezentowali nowoczesny i bardzo ciekawy system czyszczenia najnowszych Sigów, w których można pozbyć się szkieletów i do myjki ultradźwiękowej wrzucić elementy do których dotychczas był utrudniony dostęp. Jak wszyscy wiemy czystość broni ma fundamentalny wpływ na jej długotrwałość i niezawodność.

 

Dla niektórych był to pierwszy kontakt z bronią ale pod okiem doświadczonych instruktorów uzyskiwali bardzo obiecujące wyniki na tarczy. Z pewnością nie bez znaczenia była klasa broni w ich dłoniach. 

 

Doświadczeni strzelcy sportowi sprawdzili możliwości pistoletów SigSauer z najwyższej półki cenowej. Nie często bowiem zdarza się okazja przetestowania pistoletu wartego 12-13 tysięcy złotych.

Koledzy z M.K.Szuster zaprezentowali również najnowszą optykę od SigSauera montując ją na swoich karabinach. 

 

 

Duże zainteresowanie i spory wybór dostępnej broni sprawiły, że wydłużył się czas oczekiwania na osi pistoletowej. Mamy jednak nadzieję, że przyjemność obcowania z produktami SigSauer zrekompensowała w pełni poświęcony na oczekiwanie czas.

Już dzisiaj zapraszamy na kolejną imprezę, która odbędzie się 14 maja. Zapraszamy również do obejrzenia galerii dostępnej TUTAJ oraz po kliknięciu w obrazek poniżej.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i do zobaczenia!

Ekipa KOCHAMBRON.PL