Strona główna » Aktualności » Otwarcie Strzelnicy Kochambroń.pl!

Otwarcie Strzelnicy Kochambroń.pl!

edit

Z wielką przyjemnością informujemy, że strzelnica Kochambroń.pl w końcu otwiera swoje drzwi! Rozpoczynamy od dnia otwartego 3 marca, więc przygotujcie swoją broń i wpadajcie oddać pierwsze strzały!

Jak będzie wyglądał 3 marca?

To proste, tego dnia nie będzie rezerwacji stanowisk, „stajemy w kolejce” i gdy przyjdzie nasza kolej strzelamy przez 20 min, po czym następuje zmiana i kolejne osoby strzelają.

Mamy 8 stanowisk, więc jednocześnie strzelać może 8 osób, robimy tury po 20 min, tak aby każdy mógł w pierwszy dzień sprawdzić jak to u nas wygląda.

Wejściówka 3 marca to symboliczne 5 zł dla członka (20 zł pozostali) – zapewniamy kawkę i coś słodkiego oraz cały dzień na strzelnicy (strzelamy w turach po 20 min, ilość tur na osobę nielimitowana).

 

Planujesz nas odwiedzić? Zapisz się przez aplikację! To pomoże nam oszacować na jaką ilość gości mamy się przygotować.

Zapraszamy wszystkich z własną bronią do oddania pierwszych strzałów na strzelnicy Kochambroń.pl! Nie masz własnej broni? To nic! Wpadnij postrzelać z naszym instruktorem!

Tego dnia zapłacisz tylko 20 zł za wejściówkę + koszt amunicji!

Podstawowe informacje:

  • Godziny otwarcia: w niedzielę 3 marca od 09:00 do 21:00
  • Adres: ul. Golikówka 12N, 30-723 Kraków
  • Duży parking dostępny przy strzelnicy
 

Od poniedziałku 04.03 strzelnica będzie funkcjonowała normalnie, więc już podczas dnia otwartego będzie można zarezerwować oś na kolejne dni! A w zasadzie już teraz możesz zarezerwować stanowisko na dowolny dzień od 04.03 dzwoniąc pod 790 738 900!

Cennik znajdziecie poniżej, będzie on dostępny na miejscu i pojawi się na naszej stronie (strona już niedługo będzie przebudowana). Początkowo rezerwacje osi będą możliwe telefonicznie, a docelowo przez naszą aplikację.

Strzelnica będzie otwarta codziennie w godz. 10:00 – 20:00 (na początek 🙂

CENNIK

30 min – Członek Kochambroń.pl 30 zł / pozostali 50 zł

60 min – Członek Kochambroń.pl 50 zł / pozostali 80 zł

Karnet 10h ważny 3 miesiące – Członek Kochambroń.pl 400 zł / pozostali 650 zł

Karnet 20h ważny 5 miesiące – Członek Kochambroń.pl 700 zł / pozostali 950 zł

Początkowo karnety będą w formie papierowej, docelowo zostaną przeniesione do aplikacji. Karnety można nabyć już teraz w aplikacji, a odbierzesz go na recepcji strzelnicy!