Strona główna » Aktualności » Rozgrzanie sprzętu przed wielkim powrotem imprez Kochambroń.pl

Rozgrzanie sprzętu przed wielkim powrotem imprez Kochambroń.pl

edit

Nie próżnowaliśmy! 😀

Ostatnimi dniami postanowiliśmy wypróbować jak najwięcej udoskonaleń w zakresie organizacji imprez, nad którymi głowiliśmy się w czasie przestoju wynikającego ze stanu epidemii.

W związku z tym, chcemy Wam zaprezentować galerię zdjęć zrobionych podczas wizyty na strzelnicy w Dąbrówce Gorzyckiej, koło Tarnowa.
Strzelnica należy do jednego z naszych członków, a dzięki jego uprzejmości możemy z dumą nazywać ją strzelnicą Kochambroń.pl!
W związku z powyższym, zawody zawodami, ale planujemy zagęścić ilość imprez Stowarzyszenia, w czym bardzo pomoże dostęp do nowej strzelnicy.
Możecie również spodziewać się wielkiego powrotu strzelania z samochodu, tym razem ze stałym udziałem Dodge’a Ram’a, którego na poczet imprez wypożycza nam firma innego z naszych członków http://www.ap-company.pl.

Ponadto, nie tylko będziecie mieli okazje postrzelać do nowych celów (w tym manekina na którego imię odbywa się konkurs na naszym Facebooku- https://www.facebook.com/photo/?fbid=2698359230387250&set=a.2136974883192357&notif_id=1590515483443706&notif_t=page_post_reaction&ref=notif).